Maseczki do twarzy - Spa w domu :).

7/12/2014 Adabloguje 1 Comments

Witajcie kochane,


Dzisiaj przygotowałam dla Was wpis na temat dwóch bardzo fajnych maseczek do twarzy :):Mowa o produktach do twarzy firmy Avon z serii Planet Spa. Jedną z nich jest głęboko oczyszczająca maseczka błotna do twarzy z minerałami z Morza Martwego.

Moja opinia: Maseczka jest bardzo fajna, sprawdza się zwłaszcza w upały. Po użyciu skóra jest odczuwalnie czysta, odświeżona i co najważniejsze, nie błyszczy się. Ma fajną konsystencję i szary kolor, po  nałożeniu trzeba odczekać do jej wyschnięcia. Bardzo ją lubię i stosuje zwłaszcza w celu oczyszczenia twarzy :). 
Jedyną uwagę kieruję do osób, które mają suchą skórę: maseczka wysusza skórę, tak więc osoby z takim typem skory powinny nałożyć krem po użyciu produktu :). Drugi produkt to Nawilżająca maseczka do twarzy ze śródziemnomorską oliwą z oliwek:


Moja opinia: Maseczka bardzo przyjemnie nawilża skórę, ale jak dla mnie jest zbyt ciężka do stosowania w okresie letnim. Z racji tego, że ma oleista i klejącą substancję moja skóra czuje się zbyt obciążona w gorące dni. Tak więc z tego powodu stosuję ją w zimie, gdy moja skóra potrzebuje nawilżenia. Wówczas maseczka ładnie otula moją twarz, nawilża i pozostawia delikatną. Ogólnie mówiąc daje "like", ale stosowanie tylko w chłodne dni :). Porównując obydwa  produkty jeden jest idealny do stosowania w lecie, drugi w zimie :). 

Cena i dostępność:  Do kupienia w Avonie, cena ok. 9-10 zł. Pojemność: 75 ml. 


Warto mieć je w domu i tak jak dziś, w ten sobotni wieczór zafundować swojej skórze SPA :). 


Pozdrawiam,
Ada. 1 komentarz:

  1. Maseczkę błotną bardzo lubię, chociaż powoli już mi się kończy. ;)

    OdpowiedzUsuń

Komentarze od Was sprawiają mi wielką radość ! :)).
Jesteście moją MOTYWACJĄ :-).